Każda kobieta w swojej garderobie posiada niezliczoną ilość ubrań, jak i również akcesoriów, które częściej bądź też rzadziej są przez nią użytkowane. Jeżeli w Twojej szafie nie znalazła się jeszcze apaszka – to koniecznie musisz przygotować na nią miejsce, bo naszym zdaniem, po prostu nie ma lepszego dodatku do stylizacji.

Dlaczego właśnie apaszka?

Po pierwsze – apaszka damska stosunkowo nie jest droga, a więc jest powszechnie dostępna dla każdej z nas. W sklepach przeciętnie ceny unormowały się w granicach 20-80zł. Oczywiście są wyjątki od reguły, ale mówimy tutaj bardziej o apaszkach z popularnych sieciówek i od mniej znanych producentów czy też sklepów internetowych. Cena to nie jest oczywiście pierwszy i ostatni atut apaszki. Jeśli dobrze zwiążemy apaszkę, to nie będziemy czuły, że w ogóle ją nosimy, przy czym nasz look będzie zdecydowanie ciekawszy!

Trochę praktyki, czyli jak nosić apaszkę damską?

  • Najpopularniejsze wiązanie – na boku

Każdy z nas kto widział stewardesse, nieważne czy w samolocie lub jakimkolwiek innym miejscu z pewnością zerknął na cudnie zawiązane apaszki.

  • Ciekawa propozycja apaszka zawiązana na głowie,
  • w formie naszyjnika,
  • ,,ala krawat”

Jak jeszcze możemy wykorzystać apaszkę, żeby wyglądać lepiej?

Znudziła Ci się Twoja ulubiona torebka? Wykorzystując najzwyklejszą, prostą apaszkę możesz sprawić, że torebka, która Cię nudzi z powrotem stanie się Twoją ulubioną pozycją z akcesoriów. Jak to zrobić? To bardzo proste: weź swoją apaszkę i najzwyczajniej w świecie przewiąż ją wokół paska. To wszystko! To nie wszystkie nasze propozycje do kreatywnego wykorzystania apaszek, poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  • apaszka zawiązana na nadgarstku,
  • wpleciona we włosy,
  • przerobienie apaszki na koszulkę.

Jak sama widzisz apaszkę, możemy wykorzystać na wiele sposobów. Jest ich zdecydowanie więcej, ale tutaj decyduje tylko i wyłącznie będzie decydowała Twoja kreatywność, jak zdecydujesz się nosić i wykorzystywać apaszkę. Jeśli nie posiadasz w swojej szafie apaszki? Koniecznie nadrób zaległości, a apaszki damskie niech towarzyszą Ci i dodają stylu każdego dnia – nie tylko jesienią!