PROFESJONALNY CAD – CO WYBRAĆ ZAMIAST AUTOCAD?

Autocad przez długie lata pozostawał pierwszym wyborem wśród wszystkich użytkowników, którzy chcieli tworzyć w pełni zaawansowane i profesjonalne projekty. Strach przed skorzystaniem z dostępnych na rynku alternatyw miał swoje źródło głownie w tym, że dostępne programy rzeczywiście nie spełniały w pełni wszystkich tych funkcji, jakie gwarantował Autocad. Od kilku lat sytuacja cały czas pozostawała rozwojowa i aktualnie użytkownik może skorzystać z pełnej gamy produktów, które doskonale spełniają swoją funkcję, niekiedy przemycają jakieś nowe rozwiązania, które nie były do tej pory obecne w Autocad, a przy tym pozostają znacznie bardziej korzystne pod względem polityki cenowej i licencyjnej.

GstarCad to w pełni profesjonalny i wielofunkcyjny program cad 2D/3D, który ma intuicyjny i prosty w użyciu interfejs, a przy tym daje możliwość korzystania z ogromnej ilości nakładek branżowych. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość w prosty sposób poszerzać zakres swoich działań o coraz to nowe profesje przy wykorzystaniu znanych i lubianych rozwiązań.

Program ten jest według opinii użytkowników bardzo dobrze dopasowany do potrzeb, jakie przejawiają osoby zajmujące się projektowaniem i konstrukcjami, podlegające ciągłej presji rozwojowej, a także narażone na to, ze niektóre rozwiązania tracą na aktualności szybciej niż w jakiejkolwiek innej branży.

Nakładki branżowe sprawdzą się w przypadku projektantów instalacji, a także inspektorów utrzymania ruchu, elektryków czy nawet geodetów. GstarCad daje dostęp do oprogramowania z możliwością wykupienia licencji wieczystej, a także możliwość pracy w chmurze i korzystanie z wielu innych udogodnień, których nie posiadają inne programy dostępne na rynku.

Zaznajomienie się ze środowiskiem GstarCad nie wymaga dużego nakładu czasu, a raz przyswojone zasady funkcjonowania pozwolą cieszyć się rozbudowanymi możliwościami przez długi okres czasu, bez ryzyka konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów i wykupowania szkoleń.