Program VR

Innowacje to nieodłączny element każdej branży, które pojawiają się cyklicznie i zostają z nami na dłużej. Związek pomiędzy architekturą a technologią Virtual Reality jest coraz bardziej namacalny i wymagany przez współczesny rynek. Program VR sprawia, że wizualizacja mieszkania deweloperskiego lub innego wnętrza nabiera nowego, realistycznego oraz profesjonalnego charakteru.

Zagłębienie się w wirtualnej przestrzeni, jej powolna eksploracja, a także możliwość manipulowania poszczególnymi elementami to wyjątkowa dogodność, jaką udostępnia program VR. Przykładowym narzędziem jest EyeCAD VR, dzięki któremu każda wizualizacja mieszkania deweloperskiego jest stworzona na najwyższym poziomie, szybką i precyzyjną drogą projektową.

EyeCAD VR jest oprogramowaniem stworzonym dla projektantów oraz architektów, szukających pewnych i rzetelnych rozwiązań. Jego szczególnymi zaletami są aktualizacje wszelkich zmian w czasie rzeczywistym, udostępnione materiały cechujące się realnością, funkcja zmiany pory dnia, możliwość interakcji z elementami w obiekcie, a także zaawansowany edytor.

Będąc nastawionym na profesjonalny efekt, warto wybrać EyeCAD. Wizualizacja mieszkania deweloperskiego przyciągnie oko każdego z wymagających inwestorów. Oprócz tego oprogramowania warto zwrócić uwagę na Lumion wizualizacje, które spełnia szerokopasmowe oczekiwania – precyzja i realność to słowa opisujące ten program.

Lumion wizualizacje – rozwiązanie dla architekta wnętrz

Model 3D projektu to jeszcze nie wszystko. Kluczowe znaczenie odgrywa możliwość jego ożywienia oraz umiejscowienia w odpowiednim kontekście, poprzez dobór odpowiednich materiałów oraz detali, np. mebli czy roślinności, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Gra światła i cieni to architektoniczna recepta na realistyczną wizualizację.

Profesjonalne zaprezentowanie swoich koncepcji oraz całościowego projektu to fundament pozytywnego odbioru. EyeCAD VR oraz Lumion wizualizacje to programy, które pomogą zrealizować każdy etap pracy szybko i precyzyjnie.