Profesjonalny program do aranżacji wnętrz KD MAX V6

Oprogramowanie KD MAX V6 to niezawodne narzędzie, wykorzystywane przez projektantów oraz stolarzy. Jest to wszechstronne rozwiązanie – profesjonalny program do aranżacji wnętrz, ale także do projektowania mebli. Specjaliści chętnie po niego sięgają, ponieważ praca w nim jest szybka i stosunkowo prosta.

Jedną z najważniejszych zalet narzędzia jest sprawne projektowanie kuchni. Bezpośredni wpływ ma na to wbudowana funkcja „inteligentna kuchnia”. Jest to duże uproszczenie dla użytkowników, którzy mogą błyskawicznie przycinać skosem pomieszczenia szaf, szafek oraz frontów. KD MAX V6 przyspiesza także wykonywanie powtarzalnych czynności, poprzez automatyzację – np. instalacje blatów, cokołu i listew.

Projektowanie kuchni ułatwiają także inne funkcje. Różne typy podziału blatu, szybkie tworzenie szafek na wino, czy funkcja wykrywania kolizji. Za co jednak tak naprawdę użytkownicy pokochali to narzędzie? Za możliwość wykonania projektu wraz z wizualizacją w zaledwie 15 minut!

Profesjonalny program do aranżacji wnętrz, który ułatwia tak błyskawiczną pracę to ogromna pomoc dla projektanta. Większa liczba zleceń w krótszym czasie to nie tylko zysk, ale także możliwość spędzania wolnego czasu poza pracą. Większość projektantów wykonuje wiele prac jednocześnie. Sprawne narzędzie znacznie to ułatwia.

Projektowanie kuchni to jedno z najczęściej pojawiających się zleceń. Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, których aranżację konsumenci wolą zlecać profesjonalistom. Wpływ na to ma m.in. sprecyzowana funkcjonalność pomieszczeń, a także koszt związany z remontem, często znacznie wyższy niż np. w przypadku sypialni.

Właśnie dlatego profesjonalny program do aranżacji wnętrz powinien umożliwiać projektowanie kuchni. Oczywiście nie mniej ważna jest fotorealistyczna jakość wizualizacji. Portfolio projektanta jest jego najważniejszą wizytówką i kolejni klienci najczęściej podejmują decyzję o współpracy właśnie na jej podstawie.

Więcej informacji na temat oprogramowania KD MAX V6 można otrzymać, zaglądając na stronę internetową produktu. Osoby zainteresowane zakupem mogą dodatkowo umówić się na bezpłatną konsultację ze specjalistą, który objaśni wszystkie możliwości narzędzia.